Πρωτάθλημα Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας
Σάββατο 4-03-2023 ΩΡΑ: 16.00
Α΄ κατηγορία 21η αγωνιστική
Αγώνας: ΝΙΚΗ ΑΓ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ – ΣΤΥΛΙΣ ΓΗΠ ΦΡΑΝΤΖΗ
Διαιτητής: ΤΣΙΓΑΡΙΔΑΣ
Βοηθοί Διαιτητές: ΣΤΑΜΑΤΗΣ – ΧΙΝΤΑΣ
Αγώνας: ΜΑΛΕΣΙΝΑ 2008 – ΔΑΦΝΗ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ ΓΗΠ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ
Διαιτητής: ΚΟΥΡΕΜΑΔΑΣ
Βοηθοί Διαιτητές : ΑΥΓΕΡΗΣ – ΣΚΑΡΛΑΣ
Αγώνας: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΚΑΛΥΒΙΑ ΓΗΠ ΕΥΡΥΤΑΝΩΝ
Διαιτητής: ΚΟΛΟΒΟΣ
Βοηθοί Διαιτητές: ΠΟΛΥΜΕΡΟΥ – ΚΕΠΠΑ
Αγώνας: ΛΙΑΝΟΚΛΑΔΙ – ΑΣΤΗΡ ΣΤΑΥΡΟΥ ΓΗΠ ΚΑΛΥΒΙΩΝ
Διαιτητής: ΤΣΙΑΒΟΣ
Βοηθοί Διαιτητές : ΤΣΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ – ΖΑΦΕΙΡΗΣ
Αγώνας: ΑΤΑΛΑΝΤΗ – ΑΡΗΣ ΑΓ ΚΩΝ/ΝΟΥ ΓΗΠ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ
Διαιτητής: ΑΝΑΒΟΛΗ
Βοηθοί Διαιτητές:
Αγώνας: ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ ΜΑΡΤΙΝΟΥ – ΚΑΛΑΠΟΔΙ ΓΗΠ ΜΑΡΤΙΝΟΥ
Διαιτητής: ΚΟΥΔΑΣ
Βοηθοί Διαιτητές : ΔΑΟΥΚΛΙΩΤΗΣ Κ – ΦΑΡΜΑΚΗΣ
Πρωτάθλημα Β΄ κατηγορίας Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας
14η αγωνιστική
Σάββατο 04-03-2023 ΩΡΑ: 16.00
Αγώνας: ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΓ ΒΡΥΣΗΣ – ΑΕ ΕΧΙΝΑΙΩΝ ΓΗΠ ΜΕΓ ΒΡΥΣΗΣ
Διαιτητής: ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ Κ
Βοηθοί Διαιτητές: ΔΑΟΥΚΛΙΩΤΗΣ Α – ΑΡΧΟΝΤΗΣ
Αγώνας: ΑΕΤΟΣ ΜΕΝΔΕΝΙΤΣΑΣ – ΠΑΜΜΩΛΙΑΚΟΣ ΓΗΠ ΜΩΛΟΥ
Διαιτητής: ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ
Βοηθοί Διαιτητές: ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ – ΤΣΙΩΝΗΣ
Πρωτάθλημα Β΄ κατηγορίας Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας
14η αγωνιστική
Κυριακή 05-03-2023 ΩΡΑ: 16.00
Αγώνας: ΑΓΡΟΤΗΣ ΤΡΑΓΑΝΑΣ – ΚΑΜ ΒΟΥΡΛΑ ΓΗΠ ΤΡΑΓΑΝΑΣ
Διαιτητής: ΚΟΛΟΒΟΣ
Βοηθοί Διαιτητές: ΦΑΡΜΑΚΗΣ – ΚΕΠΠΑ
Αγώνας: ΕΛΑΤΕΙΑΚΟΣ – ΔΑΦΝΗΣΙΑΚΟΣ ΓΗΠ ΕΛΑΤΕΙΑΣ
Διαιτητής: ΚΑΤΑΡΑΧΙΑΣ
Βοηθοί Διαιτητές : ΑΡΧΟΝΤΗΣ – ΚΑΤΑΡΑΧΙΑΣ Β
Αγώνας: ΑΣΤΗΡ ΑΓ ΣΕΡΑΦΕΙΜ – ΣΚΑΡΦΕΙΑ ΓΗΠ ΑΓ ΣΕΡΑΦΕΙΜ
Διαιτητής: ΖΙΩΓΑΣ
Βοηθοί Διαιτητές: ΖΑΦΕΙΡΗΣ – ΚΟΥΤΡΟΖΗΣ
Αγώνας: ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΟΜΠΟΤΑΔΩΝ – ΑΝΑΓ ΔΥΤ ΦΘ/ΔΑΣ ΓΗΠ ΚΟΜΠΟΤΑΔΩΝ ΩΡΑ:15.00
Διαιτητής: ΤΣΙΓΑΡΙΔΑΣ
Βοηθοί Διαιτητές : ΣΚΑΡΛΑΣ – ΤΣΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ
Αγώνας: ΔΙΒΡΗ – ΑΤΡ ΠΑΛ ΓΙΑΝΙΤΣΟΥΣ ΓΗΠ ΔΙΒΡΗΣ ΩΡΑ: 15:00
Διαιτητής: ΜΑΤΑΙΩΣΗ
Βοηθοί Διαιτητές:
Αγώνας: ΤΣΟΥΚΑ – ΘΥΕΛΛΑ ΡΟΔΩΝΙΑΣ ΓΗΠ ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ ΩΡΑ: 14.00
Διαιτητής: ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ
Βοηθοί Διαιτητές : ΠΟΛΥΜΕΡΟΥ – ΚΑΤΣΑΒΡΙΑΣ
Αγώνας: ΜΕΞΙΑΤΙΚΟΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΡΟΔΙΤΣΑΣ/ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΗΠ ΜΕΞΙΑΤΩΝ ΩΡΑ: 15.00
Διαιτητής: ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ Κ
Βοηθοί Διαιτητές: ΓΡΕΣΣΟΣ – ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ
Αγώνας: ΟΜΒΡΟΣ – ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ ΓΗΠ ΟΜΒΡΙΑΚΗΣ
Διαιτητής: ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ
Βοηθοί Διαιτητές : ΔΑΟΥΚΛΙΩΤΗΣ Α – ΧΙΝΤΑΣ
Αγώνας: ΓΛΥΦΑ – ΠΑΟ ΑΝΘΗΛΗΣ ΓΗΠ ΓΛΥΦΑΣ
Διαιτητής: ΚΟΥΡΕΜΑΔΑΣ
Βοηθοί Διαιτητές : ΔΑΟΥΚΛΙΩΤΗΣ Κ – ΚΑΝΔΗΛΑΡΗΣ
Αγώνας: ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ – ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ ΓΗΠ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ
Διαιτητής: ΑΥΓΕΡΗΣ
Βοηθοί Διαιτητές : ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ – ΣΤΑΜΑΤΗΣ
Πρωτάθλημα Υποδομών Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας Σάββατο 4-3-2023 Κ -14
Αγώνας: ΚΑΛΥΒΙΑ – ΔΑΦΝΗ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ ΓΗΠ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΩΡΑ: 11.00
Διαιτητής: ΔΑΟΥΚΛΙΩΤΗΣ Κ
Αγώνας: ΦΡΑΝΤΖΗ – ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΛΑΜΙΑΣ ΓΗΠ ΦΡΑΝΤΖΗ ΩΡΑ: 12.30
Διαιτητής: ΚΕΠΠΑ
Αγώνας: ΔΙΟΝΥΣΟΣ – ΑΙΑΝΤΑΣ ΛΑΜΙΑΣ ΓΗΠ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ ΩΡΑ: 12.00
Σάββατο 4-3-2023 Κ -12
Αγώνας: ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ ΜΩΛΟΥ – ΦΡΑΝΤΖΗ Α΄ ΑΝΑΒΟΛΗ
Αγώνας: ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΛΑΜΙΑΣ Α’ – ΑΝΑΓ ΔΥΤ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ ΓΗΠ ΕΠΣΦ ΩΡΑ: 10.00
Διαιτητής: ΚΑΝΔΗΛΑΡΗΣ
Αγώνας: ΔΙΟΝΥΣΟΣ -ΑΙΑΝΤΑΣ ΛΑΜΙΑΣ Α’ ΓΗΠ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ ΩΡΑ: 10.30
Κυριακή 5-3-2023 Κ -16
Αγώνας: ΜΑΛΕΣΙΝΑ 08 – ΑΙΑΝΤΑΣ ΛΑΜΙΑΣ ΓΗΠ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ ΩΡΑ: 11.00
Διαιτητής: ΦΑΡΜΑΚΗΣ
Αγώνας: ΕΝΩΣΗ 2010 – ΦΡΑΝΤΖΗ ΓΗΠ ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ ΩΡΑ: 12.00
Διαιτητής: ΠΟΛΥΜΕΡΟΥ
Αγώνας: ΣΤΥΛΙΣ -ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ ΛΑΜΙΑΣ ΓΗΠ ΣΤΥΛΙΔΑΣ ΩΡΑ: 11.00
Διαιτητής: ΔΑΟΥΚΛΙΩΤΗΣ Κ
Αγώνας: ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΠΟΔ ΑΚΑΔ ΛΟΚΡΙΔΑΣ ΓΗΠ ΕΠΣΦ ΩΡΑ: 11.00
Διαιτητής: ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ Κ
Κυριακή 5-3-2023 Κ -12
Αγώνας: ΑΙΑΝΤΑΣ ΛΟΚΡΙΔΑΣ – ΑΙΑΝΤΑΣ ΛΑΜΙΑΣ Β΄ ΓΗΠ ΜΑΡΤΙΝΟΥ ΩΡΑ: 11.00
Αγώνας: ΕΝΩΣΗ 2010 – ΦΡΑΝΤΖΗ Β΄ ΓΗΠ ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ ΩΡΑ: 10.30
Διαιτητής: ΠΟΛΥΜΕΡΟΥ
Κυριακή 5-3-2023 Κ -14
Αγώνας: ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ ΜΠΟΥΚΑΛΗ – ΕΝΩΣΗ 2010 ΓΗΠ ΕΠΣΦ ΩΡΑ: 15.00