Ανακοινώθηκαν από την Επιτροπή Διαιτησίας της Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας οι διαιτητές σε Α’, Β’ κατηγορία και πρωταθλήματα υποδομών. Στο ντέρμπι της Α’ κατηγορίας και στο γήπεδο Ροδίτσας ανάμεσα στον Ολυμπιακό Λαμίας και την Μαλεσίνα ορίστηκε διαιτητής ο Γιώργος Τζοβάρας με βοηθούς τους Δόδογλου και Τσουκνίδα.
Αναλυτικά:
Πρωτάθλημα Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας
Σάββατο 25-03-2023 ΩΡΑ: 16.00
Α΄ κατηγορία 23η αγωνιστική
Αγώνας: ΝΙΚΗ ΑΓ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ – ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΛΑΡΥΜΝΑΣ ΓΗΠ ΦΡΑΝΤΖΗ
Διαιτητής: ΤΣΙΓΑΡΙΔΑΣ
Βοηθοί Διαιτητές: ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ Ι – ΧΙΝΤΑΣ
Αγώνας: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΜΑΛΕΣΙΝΑ ΓΗΠ ΡΟΔΙΤΣΑΣ
Διαιτητής: ΤΖΟΒΑΡΑΣ
Βοηθοί Διαιτητές : ΔΟΔΟΓΛΟΥ – ΤΣΟΥΚΝΙΔΑΣ
Αγώνας: ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ ΜΑΡΤΙΝΟΥ – ΣΤΥΛΙΔΑ ΓΗΠ ΜΑΡΤΙΝΟΥ
Διαιτητής: ΚΟΛΟΡΙΖΟΣ
Βοηθοί Διαιτητές: ΦΑΡΜΑΚΗΣ – ΤΣΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ
Αγώνας: ΛΙΑΝΟΚΛΑΔΙ – ΔΑΦΝΗ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ ΓΗΠ ΚΑΛΥΒΙΩΝ
Διαιτητής: ΞΕΦΛΟΥΔΑΣ
Βοηθοί Διαιτητές : ΛΙΑΣΚΩΝΗΣ – ΣΤΑΜΑΤΗΣ
Αγώνας: ΑΤΑΛΑΝΤΗ – ΚΑΛΥΒΙΑ ΓΗΠ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ
Διαιτητής: ΚΟΥΡΕΜΑΔΑΣ
Βοηθοί Διαιτητές: ΖΑΦΕΙΡΗΣ – ΠΟΛΥΜΕΡΟΥ
Αγώνας: ΑΡΗΣ ΑΓ ΚΩΝ/ΝΟΥ – ΚΑΛΑΠΟΔΙ ΓΗΠ ΑΓ ΚΩΝ/ΝΟΥ
Διαιτητής: ΚΟΛΟΒΟΣ
Βοηθοί Διαιτητές : ΣΚΑΡΛΑΣ – ΚΕΠΠΑ
Πρωτάθλημα Β΄ κατηγορίας Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας
Σάββατο 25-03-2023 ΩΡΑ: 16.00
Αγώνας: ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΓ ΒΡΥΣΗΣ – ΜΕΞΙΑΤΙΚΟΣ ΓΗΠ ΜΕΓ ΒΡΥΣΗΣ
Διαιτητής: ΚΑΤΣΑΒΡΙΑΣ
Βοηθοί Διαιτητές: ΔΑΟΥΚΛΙΩΤΗΣ Κ – ΑΡΧΟΝΤΗΣ
Πρωτάθλημα Β΄ κατηγορίας Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας
Κυριακή 26-03-2023 ΠΡΟΣΟΧΗ ΩΡΑ: 17.00
Αγώνας: ΕΛΑΤΕΙΑΚΟΣ – ΚΑΜ ΒΟΥΡΛΑ ΓΗΠ Κ. ΤΙΘΟΡΕΑΣ
Διαιτητής: ΚΟΛΟΒΟΣ
Βοηθοί Διαιτητές: ΦΑΡΜΑΚΗΣ -ΤΣΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ
Αγώνας: ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ – ΑΣΤΗΡ ΑΓ ΣΕΡΑΦΕΙΜ ΓΗΠ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ
Διαιτητής: ΑΥΓΕΡΗΣ
Βοηθοί Διαιτητές : ΚΟΜΗΤΗΣ – ΚΕΠΠΑ
Αγώνας: ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ – ΣΚΑΡΦΕΙΑ ΓΗΠ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ
Διαιτητής: ΚΟΛΟΡΙΖΟΣ
Βοηθοί Διαιτητές: ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ Ι – ΧΙΝΤΑΣ
Αγώνας: ΤΣΟΥΚΑ – ΠΑΜΜΩΛΙΑΚΟΣ ΓΗΠ ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ
Διαιτητής: ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ
Βοηθοί Διαιτητές : ΖΑΦΕΙΡΗΣ – ΠΟΛΥΜΕΡΟΥ
Αγώνας: ΘΥΕΛΛΑ ΡΟΔΩΝΙΑΣ – ΕΝΩΣΗ 2010 ΓΗΠ ΡΟΔΩΝΙΑΣ
Διαιτητής: ΞΕΦΛΟΥΔΑΣ
Βοηθοί Διαιτητές: ΚΑΤΣΑΒΡΙΑΣ – ΤΣΙΑΦΙΤΣΑΣ
Αγώνας: ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΟΜΠΟΤΑΔΩΝ – ΑΕΤΟΣ ΜΕΝΔΕΝΙΤΣΑΣ ΓΗΠ ΚΟΜΠΟΤΑΔΩΝ
Διαιτητής: ΚΟΥΡΕΜΑΔΑΣ
Βοηθοί Διαιτητές : ΤΣΟΥΚΝΙΔΑΣ – ΚΟΥΤΡΟΖΗΣ
Αγώνας: ΓΛΥΦΑ – ΟΜΒΡΟΣ ΟΜΒΡΙΑΚΗΣ ΓΗΠ ΓΛΥΦΑΣ
Διαιτητής: ΣΤΑΜΑΤΗΣ
Βοηθοί Διαιτητές: ΣΚΑΡΛΑΣ – ΑΡΧΟΝΤΗΣ
Αγώνας: ΑΕ ΕΧΙΝΑΙΑΩΝ – ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ ΠΕΤΡΩΤΟΥ ΓΗΠ ΡΑΧΕΩΝ
Διαιτητής: ΛΙΑΣΚΩΝΗΣ
Βοηθοί Διαιτητές : ΔΑΟΥΚΛΙΩΤΗΣ Κ – ΤΣΙΩΝΗΣ
Αγώνας: ΠΕΛΑΣΓΙΑΚΟΣ – ΠΑΟ ΑΝΘΗΛΗΣ ΓΗΠ ΠΕΛΑΣΓΙΑΣ
Διαιτητής: ΤΣΙΓΑΡΙΔΑΣ
Βοηθοί Διαιτητές: ΓΑΚΟΣ – ΔΟΔΟΓΛΟΥ
Πρωτάθλημα Υποδομών Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας
Κυριακή 26-3-2023 Κ -12
Αγώνας: ΑΝΑΓ ΔΥΤ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ – ΦΡΑΝΤΖΗ Α΄ ΓΗΠ ΣΠΕΡΤΧΕΙΑΔΑΣ ΩΡΑ: 11.00
Διαιτητής: ΠΟΛΥΜΕΡΟΥ
Αγώνας: ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΜΩΛΟΥ – ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΛΑΜΙΑΣ Α΄ ΓΗΠ ΜΩΛΟΥ ΩΡΑ: 11.00
Αγώνας: ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΓΗΠ ΧΡ ΒΕΛΛΙΟΥ ΩΡΑ: 11.00
Διαιτητής: ΔΑΟΥΚΛΙΩΤΗΣ Κ
Κυριακή 26-3-2023 Κ -14
Αγώνας: ΚΑΛΥΒΙΑ -ΠΟΔ ΑΚΑΔ ΛΟΚΡΙΔΑΣ ΓΗΠ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΩΡΑ: 11.00
Διαιτητής: ΔΟΔΟΓΛΟΥ
Αγώνας: ΔΑΦΝΗ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ – ΦΡΑΝΤΖΗ ΓΗΠ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ ΩΡΑ: 11.00
Διαιτητής: ΦΑΡΜΑΚΗΣ
Αγώνας: ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΓΗΠ ΧΡ ΒΕΛΛΙΟΥ ΩΡΑ: 12.30
Διαιτητής: ΔΑΟΥΚΛΙΩΤΗΣ Κ