A’,Β’ Φθιώτιδας – 6η αγωνιστική: Το πρόγραμμα και οι διαιτητές

212 0

Η Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας ανακοίνωσε τους ορισμούς των διαιτητών και των βοηθών τους για τα παιχνίδια της Α΄ και Β΄ κατηγορίας που θα διεξαχθούν το Σαββατοκύριακο 31 Οκτωβρίου-1 Νοεμβρίου.

Πρωτάθλημα Α΄ κατηγορίας Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας 
Σάββατο 31-10-2020 ΩΡΑ: 15.00
6η αγωνιστική

ΝΕΟ ΚΡΙΚΕΛΛΟ – ΕΥΡΥΤΑΝΙΚΟΣ (Γηπ. Ν. Κρικέλλου)

Διαιτητής: ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Βοηθοί: ΚΑΛΥΒΑΣ  – ΚΑΝΤΖΑΡΗΣ Κ.

ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΤΑΥΡΟΥ – ΚΑΛΥΒΙΑ (Γηπ. Σταυρού)

Διαιτητής:  ΚΟΥΡΕΜΑΔΑΣ

Βοηθοί: ΚΟΥΤΣΟΒΟΥΛΟΣ – ΚΑΝΤΖΑΡΗΣ Φ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΘΥΚΟΙΛΟΥ (Γηπ. Φραντζή)

Διαιτητής:  ΦΡΑΝΤΖΗ

Βοηθοί: ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ Κ. – ΚΟΥΙΜΤΖΗΣ

ΜΑΛΕΣΙΝΑ 2008 – ΔΑΦΝΗ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ (Γηπ. Μαλεσίνας)

Διαιτητής: ΚΟΛΟΡΙΖΟΣ

Βοηθοί: ΛΙΤΟΣΕΛΙΤΗΣ – ΣΚΑΡΛΑΣ

ΝΙΚΗ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ – ΣΤΥΛΙΔΑ (Γηπ. Αγ. Παρασκευής)

Διαιτητής: ΜΟΥΤΣΩΚΟΣ

Βοηθοί: ΤΣΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ – ΜΑΡΑΝΔΙΑΝΟΣ

ΔΑΦΝΗΣΙΑΚΟΣ – ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΛΑΡΥΜΝΑΣ  (Γηπ. Αρκίτσας)

Διαιτητής:  ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΣΠ.

Βοηθοί: ΚΟΛΟΒΟΣ – ΣΤΑΣΙΝΟΣ

ΡΕΓΓΙΝΙ – ΗΡΑΚΛΕΙΑ (Γηπ. Μώλου)

Διαιτητής: ΤΣΙΓΑΡΙΔΑΣ

Βοηθοί: ΤΣΟΥΚΝΙΔΑΣ – ΠΑΠΑΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ

Πρωτάθλημα Β΄ κατηγορίας Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας – Σάββατο 31-10-2020
6η αγωνιστική  ΩΡΑ: 15.00

ΑΤΑΛΑΝΤΗ 92 – ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ (Γηπ. Μεγαπλατάνου)

Διαιτητής: ΞΕΦΛΟΥΔΑΣ

Βοηθοί:  ΔΟΣΚΟΡΗΣ – ΦΑΡΜΑΚΗΣ

ΕΛΑΤΕΙΑΚΟΣ – ΚΗΦΙΣΣΟΣ (Γηπ. Ελάτειας)

Διαιτητής: ΚΟΥΔΑΣ

Βοηθοί: ΠΑΠΑΝΤΩΝΗΣ – ΚΛΕΙΤΣΑΚΗΣ

ΤΣΟΥΚΑ – ΑΕ ΜΑΚ/ΜΗ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑ 2010 (Γηπ. Μακρακώμης)

Διαιτητής: ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ

Βοηθοί: ΝΑΘΑΝΑΗΛ – ΠΟΥΡΝΑΡΑΣ

Πρωτάθλημα Β΄ κατηγορίας Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας 
Κυριακή 01-11-2020 ΩΡΑ: 15.00

ΑΓΡΟΤΗΣ ΤΡΑΓΑΝΑΣ – ΚΟΜΗΝΟΣ (Γηπ. Τραγάνας)

Διαιτητής:  ΧΑΝΗΣ

Βοηθοί:  ΤΣΙΑΦΙΤΣΑΣ – ΜΟΣΧΟΣ

ΑΕΤΟΣ ΜΕΝΔΕΝΙΤΣΑΣ – ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ (Γηπ. Μώλου)

Διαιτητής: ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΣΠ.

Βοηθοί:  ΚΟΥΙΜΤΖΗΣ – ΜΑΝΙΚΑΣ

ΑΣΤΗΡ ΑΓ.ΣΕΡΑΦΕΙΜ – ΚΑΛΑΠΟΔΙ  (Γηπ. Αγ. Σεραφείμ)

Διαιτητής: ΚΟΥΔΑΣ

Βοηθοί:μΠΑΠΑΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ – ΣΚΑΡΛΑΣ

ΣΚΑΡΦΕΙΑ – ΠΑΜΜΩΛΙΑΚΟΣ (Γηπ. Σκάρφειας)

Διαιτητής: ΞΕΦΛΟΥΔΑΣ

Βοηθοί: ΦΑΡΜΑΚΗΣ – ΜΟΚΙΑΣ

 ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΟΜΠΟΤΑΔΩΝ – ΜΕΞΙΑΤΙΚΟΣ (Γηπ. Κομποτάδων)

Διαιτητής: ΛΑΘΥΡΗΣ

Βοηθοί: ΛΙΤΟΣΕΛΙΤΗΣ – ΜΑΡΑΝΔΙΑΝΟΣ

ΘΥΕΛΛΑ ΡΟΔΩΝΙΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΛ. ΓΙΑΝΝΙΤΣΟΥΣ (Γηπ. Ροδωνιάς)

Διαιτητής:  ΦΡΑΝΤΖΗ

Βοηθοί: ΠΟΥΡΝΑΡΑΣ – ΧΙΝΤΑΣ

ΑΝ/ΣΗ ΓΙΑΝΝΙΤΣΟΥΣ – ΑΝ/ΣΗ ΔΥΤ. ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ (Γηπ. Γιαννιτσούς)

Διαιτητής: ΤΣΙΓΑΡΙΔΑΣ

Βοηθοί: ΚΑΛΥΒΑΣ-ΚΕΠΠΑ

ΔΟΞΑ ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ –ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΓ. ΒΡΥΣΗΣ (Γηπ. Μοσχοχωρίου)

Διαιτητής: ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ Κ.

Βοηθοί:  ΚΑΝΤΖΑΡΗΣ Κ.- ΚΑΝΤΖΑΡΗΣ Φ

ΔΙΒΡΗ – ΑΕ ΕΧΙΝΑΙΩΝ (Γηπ. Δίβρης)

Διαιτητής:  ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Λ.

Βοηθοί:  ΓΑΚΟΣ – ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ Ι.

ΓΑΡΔΙΚΙ – ΟΜΒΡΟΣ

ΑΝΑΒΟΛΗ

 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΔΟΜΟΚΟΥ – ΠΑΟ ΑΝΘΗΛΗΣ (Γηπ. Δομοκού)

Διαιτητής:  ΚΟΛΟΒΟΣ

Βοηθοί: ΝΑΘΑΝΑΗΛ – ΤΡΟΥΜΠΟΥΛΟΣ

ΔΟΞΑ ΖΗΛΕΥΤΟΥ – ΛΙΑΝΟΚΛΑΔΙ  (Γηπ.Αμουριου)

Διαιτητής:  ΚΟΛΟΡΙΖΟΣ

Βοηθοί:  ΤΣΟΥΚΝΙΔΑΣ – ΤΣΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ

Related Post

Leave a comment

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *