Πρωτάθλημα Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας
Σάββατο 18-03-2023 ΩΡΑ: 16.00
Α΄ κατηγορία 22η αγωνιστική
Αγώνας: ΜΑΛΕΣΙΝΑ -ΝΙΚΗ ΑΓ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΓΗΠ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ
Διαιτητής: ΚΟΛΟΡΙΖΟΣ
Βοηθοί Διαιτητές: ΦΑΡΜΑΚΗΣ – ΚΕΠΠΑ
Αγώνας: ΣΤΥΛΙΣ – ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΛΑΡΥΜΝΑΣ ΓΗΠ ΣΤΥΛΙΔΑΣ
Διαιτητής: ΤΣΙΑΒΟΣ
Βοηθοί Διαιτητές : ΖΑΦΕΙΡΗΣ- ΣΤΑΜΑΤΗΣ
Αγώνας: ΔΑΦΝΗ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ -ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΜΙΑΣ ΓΗΠ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ
Διαιτητής: ΚΟΥΡΕΜΑΔΑΣ
Βοηθοί Διαιτητές: ΣΚΑΡΛΑΣ – ΑΥΓΕΡΗΣ
Αγώνας: ΚΑΛΥΒΙΑ – ΛΙΑΝΟΚΛΑΔΙ ΓΗΠ ΚΑΛΥΒΙΩΝ
Διαιτητής: ΤΖΟΒΑΡΑΣ
Βοηθοί Διαιτητές : ΚΟΜΗΤΗΣ – ΤΣΟΥΚΝΙΔΑΣ
Αγώνας: ΑΣΤΗΡ ΣΤΑΥΡΟΥ -ΑΤΑΛΑΝΤΗ ΓΗΠ ΣΤΑΥΡΟΥ
Διαιτητής: ΚΟΥΔΑΣ
Βοηθοί Διαιτητές: ΤΣΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ – ΠΟΛΥΜΕΡΟΥ
Πρωτάθλημα Β΄ κατηγορίας Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας
Σάββατο 18-03-2023 ΩΡΑ: 16.00
Αγώνας: ΑΝΑΓ ΔΥΤ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ -ΘΥΕΛΛΑ ΡΟΔΩΝΙΑΣ ΓΗΠ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑΣ
Διαιτητής: ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ Κ
Βοηθοί Διαιτητές: ΑΡΧΟΝΤΗΣ – ΒΛΑΧΟΣ
Αγώνας: ΗΡΑΚΛΗΣ ΡΟΔΙΤΣΑΣ – ΓΛΥΦΑ ΓΗΠ ΡΟΔΙΤΣΑΣ
Διαιτητής: ΔΑΟΥΚΛΙΩΤΗΣ Κ
Βοηθοί Διαιτητές : ΔΑΟΥΚΛΙΩΤΗΣ Α -ΚΑΝΔΗΛΑΡΗΣ
Αγώνας: ΑΕΤΟΣ ΜΕΝΔΕΝΙΤΣΑΣ -ΔΙΒΡΗ ΓΗΠ ΜΩΛΟΥ
Διαιτητής: ΛΙΑΣΚΩΝΗΣ
Βοηθοί Διαιτητές : ΑΝΑΓΝΩΣΤΙΟΥ Ι – ΧΙΝΤΑΣ
Πρωτάθλημα Β΄ κατηγορίας Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας
Κυριακή 19-03-2023 ΩΡΑ: 16.00
Αγώνας: ΚΑΜ ΒΟΥΡΛΑ – ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ ΓΗΠ ΑΓ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
Διαιτητής: ΑΥΓΕΡΗΣ
Βοηθοί Διαιτητές: ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ Ι – ΦΑΡΜΑΚΗΣ
Αγώνας: ΑΓΡΟΤΗΣ ΤΡΑΓΑΝΑΣ -ΑΣΤΗΡ ΑΓ ΣΕΡΑΦΕΙΜ ΓΗΠ ΤΡΑΓΑΝΑΣ
Διαιτητής: ΚΟΛΟΒΟΣ
Βοηθοί Διαιτητές : ΧΙΝΤΑΣ – ΚΑΝΔΗΛΑΡΗΣ
Αγώνας: ΜΑΚΡΑΚΩΜΗ/ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑ – ΤΣΟΥΚΑ ΓΗΠ ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ
Διαιτητής: ΛΙΑΣΚΩΝΗΣ
Βοηθοί Διαιτητές: ΚΕΠΠΑ – ΠΟΛΥΜΕΡΟΥ
Αγώνας: ΜΕΞΙΑΤΙΚΟΣ -ΟΜΒΡΟΣ ΓΗΠ ΜΕΞΙΑΤΩΝ
Διαιτητής: ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ
Βοηθοί Διαιτητές : ΚΟΥΤΡΟΖΗΣ – ΤΣΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ
Αγώνας: ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ ΠΕΤΡΩΤΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΓ ΒΡΥΣΗΣ ΓΗΠ ΑΜΟΥΡΙΟΥ
Διαιτητής: ΑΡΧΟΝΤΗΣ
Βοηθοί Διαιτητές: ΣΚΑΡΛΑΣ – ΓΡΕΣΣΟΣ
Αγώνας: ΑΕ ΕΧΙΝΑΙΩΝ – ΠΕΛΑΣΓΙΑΚΟΣ ΓΗΠ ΡΑΧΕΩΝ
Διαιτητής: ΤΣΙΑΒΟΣ
Βοηθοί Διαιτητές : ΤΣΟΥΚΝΙΔΑΣ- ΖΑΦΕΡΗΣ
Πρωτάθλημα Υποδομών Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας
Σάββατο 18-3-2023 Κ 12
Αγώνας: ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ ΜΠΟΥΚΑΛΗ – ΑΙΑΝΤΑΣ ΛΑΜΙΑΣ Α΄ ΓΗΠ ΕΠΣΦ ΩΡΑ: 11.00
Διαιτητής: ΔΑΟΥΚΛΙΩΤΗΣ Κ
Αγώνας: ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΑΜΙΑΣ Α΄-ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΓΗΠ ΧΡ ΒΕΛΛΙΟΥ ΩΡΑ:11.00:
Σάββατο 18-3-2023 Κ 14
Αγώνας: ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΑΜΙΑΣ -ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΓΗΠ ΧΡ ΒΕΛΛΙΟΥ ΩΡΑ: 11.30
Αγώνας: ΑΙΑΝΤΑΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΕΝΩΣΗ 2010 ΓΗΠ ΕΠΣΦ ΩΡΑ: 12.30
Διαιτητής: ΔΑΟΥΚΛΙΩΤΗΣ Κ
Κυριακή 19-3-2023 Κ 12
Αγώνας: ΦΡΑΝΤΖΗ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ ΛΑΜΙΑΣ ΓΗΠ ΕΠΣΦ ΩΡΑ: 10.30
Διαιτητής: ΚΕΠΠΑ
Κυριακή 19-3-2023 Κ 16
Αγώνας: ΦΡΑΝΤΖΗ -ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ ΛΑΜΙΑΣ ΓΗΠ ΕΠΣΦ ΩΡΑ: 12.30
Διαιτητής: ΚΕΠΠΑ
Αγώνας: ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΠΟΔ ΑΚΑΔ ΛΟΚΡΙΔΑΣ ΓΗΠ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΩΡΑ: 11.00
Διαιτητής: ΔΟΥΚΛΙΩΤΗΣ
*φώτο αρχείου